Ve městě Willich u Düsseldorfu se v divizi NOVOTEST Testovací inženýrství plánují, vyvíjí, konstruují a vyrábí testovací stojany funkčnosti, výkonnosti a odolnosti. Spektrum zařízení této obchodní divize sahá od vývojového testovacího stojanu až po propojené sériové testovací stojany pro převodovky, kloubové hřídele, řízení, hadice a hadicová vedení.

NOVOTEST – specialista na testovací stojany pro automobilový a hydraulický průmysl!

Špičková testovací technologie pro splnění nejvyšších požadavků na kvalitu

Profitujte i vy ze zkušeností a know-how předního výrobce testovacích stojanů

Co poskytujeme

Testovací stojany Blum-Novotest jsou vysoce komplexní systémy, které se vždy vyvíjí v úzké spolupráci se zákazníkem. Přitom klademe vždy velký důraz na strukturovanou a cílenou realizaci projektu. Blum-Novotest, jako partner četných mezinárodních průmyslových firem, se přitom může opřít o bohaté zkušenosti budované po desetiletí.

Uživatelská podpora
Uživatelská podpora

Provedeme analýzu testovacích úloh a v domluveném termínu vám nabídneme nejlepší řešení ve vynikající kvalitě za atraktivní cenu.

Vytvoření koncepce
Vytvoření koncepce

Po analýze vaší součásti a požadavků na testování navrhneme postup vašeho individuálního a optimálního testovacího řešení.

Projektování
Projektování

Při zohlednění specifických požadavků ve vaší zemi vyprojektujeme ideální testovací stojan pro váš vývoj nebo výrobní linku.

Konstrukce
Konstrukce

Konstrukce bude provedena na základě vašich specifikací a s použitím našich osvědčených testovacích metod.

Výroba
Výroba

Naše testovací stojany jsou kompletně vyráběny a testovány v Německu při dodržování nejpřísnějších směrnic pro zajištění kvality.

Uvedení do provozu
Uvedení do provozu

O bezproblémové uvedení do provozu se u vás na místě postarají naši technici a inženýři.

Optimalizace testovacího procesu
Optimalizace testovacího procesu

Nabízíme podporu při výrobě pro optimalizaci testovacího procesu až po perfektní integraci a přizpůsobení testovacího stojanu do vaší výrobní linky.

Školení / odborná příprava
Školení / odborná příprava

Správně zacházet s testovacím stojanem a softwarem se vaši zaměstnanci naučí buď u nás ve Willichu nebo u vás v místě instalace.

Service
Service

Náš obsáhlý servis a podporu budete moci využívat po celém světě.

Reference

Obchodní divize NOVOTEST Testovací inženýrství je již po desetiletí spolehlivým partnerem automobilového a hydraulického průmyslu. Vývojové a sériové testovací stojany detekují a eliminují nedostatky kvality pro velký počet národních a mezinárodních společností.