Obchodní divize NOVOTEST Testovací inženýrství má dlouholeté zkušenosti ve vývoji a konstrukci testovacích stojanů. Jako přední výrobce technologií je firma Blum-Novotest schopna nabídnout každému zákazníkovi řešení na míru i mimo své produktové spektrum. 

Speciální zařízení

Prorážecí a testovací zařízení pro hadice

Prorážecí a testovací zařízení pro hadice jsou speciálně navržené k tomu, aby se mohly integrovat do stávajících výrobních zařízení. Testovací procesy jsou plně automatizované. Testovací zařízení lze napojit na nadřazené řízení procesu.

Testovací stojany pro zpomalovací brzdy

Testovací stojan pro zpomalovací brzdy se používá k závěrečné kontrole. Na retardérech pro užitková vozidla se automatizovaně provádí všechny potřebné testy.

Download
Testovací stojany pro systémy řízení
Testovací stojany pro desky převodovky

Software pro testovací stojany NovoPS

Software pro testovací stojany NovoPS je softwarové řešení založené na Windows, které programujeme ve vlastní firmě a optimalizujeme pro příslušnou testovací úlohu. Uživatelské rozhraní v podobě nekomplikované ovládací plochy umožňuje intuitivní přístup ke všem funkcím testovacího stojanu. Kromě toho je zohledněno jak napojení testovacího stojanu na dopravní systémy zákazníka, tak i jeho integrace do stávajícího síťového prostředí, aby se mohlo provádět vyhodnocení získávaných dat nezávisle na testovacím stojanu.


Sběr dat

  • Analogová data
  • Digitální data (SSI atd.)
  • CAN data (se synchronizací s analogovými daty)

Uložení dat

  • Export dat jako textového souboru (.csv), soubor DIADEM
  • Připojení databáze ODBC, MS Access, SQL server

Vytvoření a úprava testovacích programů

  • Vytvoření nebo import datových záznamů testovacího programu
  • Úprava programových sekvencí
  • Vyhodnocení v rámci sekvence
  • Libovolná úprava testovací sekvence
  • Online grafické zobrazení pořízených dat

Co poskytujeme

Testovací stojany Blum-Novotest jsou vysoce komplexní systémy, které se vždy vyvíjí v úzké spolupráci se zákazníkem. Přitom klademe vždy velký důraz na strukturovanou a cílenou realizaci projektu. Blum-Novotest, jako partner četných mezinárodních průmyslových firem, se přitom může opřít o bohaté zkušenosti budované po desetiletí.

Uživatelská podpora
Uživatelská podpora

Provedeme analýzu testovacích úloh a v domluveném termínu vám nabídneme nejlepší řešení ve vynikající kvalitě za atraktivní cenu.

Vytvoření koncepce
Vytvoření koncepce

Po analýze vaší součásti a požadavků na testování navrhneme postup vašeho individuálního a optimálního testovacího řešení.

Projektování
Projektování

Při zohlednění specifických požadavků ve vaší zemi vyprojektujeme ideální testovací stojan pro váš vývoj nebo výrobní linku.

Konstrukce
Konstrukce

Konstrukce bude provedena na základě vašich specifikací a s použitím našich osvědčených testovacích metod.

Výroba
Výroba

Naše testovací stojany jsou kompletně vyráběny a testovány v Německu při dodržování nejpřísnějších směrnic pro zajištění kvality.

Uvedení do provozu
Uvedení do provozu

O bezproblémové uvedení do provozu se u vás na místě postarají naši technici a inženýři.

Optimalizace testovacího procesu
Optimalizace testovacího procesu

Nabízíme podporu při výrobě pro optimalizaci testovacího procesu až po perfektní integraci a přizpůsobení testovacího stojanu do vaší výrobní linky.

Školení / odborná příprava
Školení / odborná příprava

Správně zacházet s testovacím stojanem a softwarem se vaši zaměstnanci naučí buď u nás ve Willichu nebo u vás v místě instalace.

Service
Service

Náš obsáhlý servis a podporu budete moci využívat po celém světě.